osiągnięcia duże i małe

I miejsce w I Wojewódzkiej Olimpiadzie Językowej” Bajkowe Improwizacje” — maj 2011 r.

I miejsce w kategorii taniec w X Regionalnym Przeglądzie Przedszkolnych Grup Tanecznych „Roztańczone Pantofelki” — Rybnik — czerwiec 2012r.

I miejsce w II Wojewódzkiej Olimpiadzie Językowej dla dzieci z języka francuskiego „Bajkowe improwizacje” — maj 2012r.

Nasze dzieci finalistami Przeglądu Piosenki Dziecięcej im. prof. A.Dygacza „Śląskie Śpiewanie” – Koszęcin — maj 2012r.

I MIEJSCE w III Wojewódzkiej Olimpiadzie Językowej maj 2013

II miejsce w kategorii zespoły w Wojewódzkim Konkursie Tańca Klasycznego dla dzieci i młodzieży „Pas Des Trois” – czerwiec 2014r.

Wyróżnienie I stopnia za wzorowe wykorzystanie muzyki słowa i tańca w widowisku dziecięcym „Dwie Dorotki” w przeglądzie dziecięcych form teatralnych „Z bajką w tle” — VII Festiwal Bajek — kwiecień 2014r.

I miejsce w 9 edycji Konkursu Kolęd dla Przedszkolaków — styczeń 2014r.

Znajdziesz nas przez słowa kluczowe: przedszkole katowice, prywatne przedszkole, przedszkole niepubliczne, zajęcia adaptacyjne, przedszkole, zajęcia adaptacyjne w przedszkolu, przedszkole katowice, prywatne przedszkole katowice, prywatne przedszkole, przedszkole niepubliczne, przedszkole niepubliczne katowice, zajęcia adaptacyjne w przedszkolu, przedszkole niepubliczne katowice, prywatne przedszkole katowice, zajęcia adaptacyjne, nauka śpiewu, gitara, pianino, nauka gry na gitarze, nauka gry na pianinie, ślask, chorzów