Mielczarek

Wiceprezes Zarządu Fundacji im. Krystyny Rudkowskiej

Społeczne Przedszkole Artystyczne jest miejscem, w którym dzieci są szczęśliwe.

Aneta
Koenig

Dyrektor Społecznego Przedszkola Artystycznego

Nauczanie jest ciągłą przygodą,

to trzeba przeżyć :)

Magdalena Wojnarowicz - Klimas

Kierownik Artystyczny

Najchętniej dzieciom daję przede wszystkim siebie, miłość, uwagę, uśmiech, zrozumienie.

Danuta
Stachowiak

Chcę dawać dzieciom dobro - ono zawsze do mnie wraca, czasem nawet ze zdwojoną siłą :)

Herba

W pracy z dziećmi kieruję się trzema azymutami: wiedzą pedagogiczną,  doświadczeniem i szczegółową znajomością moich podopiecznych.

Joanna
Kuś

Pomagam moim wychowankom rozwinąć często głęboko schowane skrzydła, ujawniając drzemiący

w nich potencjał.

Sonia
Karaszewska

Dzieciom daję najchętniej uśmiech, piosenkę, rozmowę, zabawę.

Grzegorz Markowski

Największą nagrodą w pracy

z dziećmi jest dla mnie ich radość, jaką czerpią z nauki nowych słów, piosenek i wierszyków po francusku.

Tomasz
Mrowiec

Poprzez odpowiednią formę ćwiczeń, staram się wspierać proces wychowania i rozwój najmłodszych.

Agnieszka
Pawlik

Najchętniej daję dzieciom swój czas, uwagę, troskę. Myślę, że dzieci czują moje ciepło, dlatego tak często się przytulamy.

Małgorzata
Muszyńska

Chcę pokazać dzieciom, że kontakt ze sztuką, muzyką może ubarwiać całe nasze życie.

Łukasz
Piechota

Uczenie gry na instrumencie wymaga spontaniczności tym bardziej, że każde dziecko jest inne.

Małgorzata
Stępień

Uśmiech dziecka gdy czuje, że jest w stanie przekroczyć pewnego rodzaju barierę językową, nabiera pewności siebie i czuje się dumne ze swoich sukcesów daje mi radość.

Bomba

Najchętniej obdarowuję dzieci życzliwością i wrażliwością i mam nadzieję, że będą zdolni do bezinteresownego działania na rzecz drugiego człowieka.

Magdalena
Nesbitt

W swojej pracy szczególną uwagę przywiązuję do radości i swobody artystycznej, podróżując z dziećmi przez szeroki świat różnych technik plastycznych.

Marta
Czypionka

Bardzo lubię elastyczność i spontaniczność, którą wyzwalają we mnie dzieci i ich sposób patrzenia na dany pomysł.

Monika
Galbas

Nasze muzyczne poranki ładują baterie na cały dzień, nie wyobrażam sobie cichych korytarzy przedszkola bez śpiewu dzieci.

Marta
Pisarska

Daję dzieciom to, o co mnie proszą - śpiewamy i gramy ich ulubione piosenki.

Radzik

W mojej pracy kieruję się zarówno sercem, jak i wiedzą. Jest to ważne ponieważ moi podopieczni muszą czuć się akceptowani i otoczeni odpowiednią opieką.

Patrycja Karaszewska

W mojej pracy z dziećmi staram się zaszczepić im zainteresowanie książkami.